klub vena uniformy

Targi LOOK i beautyVISION

11

Gotowe na kolejne spotkanie z Veną? Już 24 i 25 marca pojawimy się w Poznaniu na targach fryzjersko-kosmetycznych LOOK i beautyVISION. Szykujemy dla Was rabat do -20% oraz wyjątkowe gadżety do zakupów!

Oprócz atrakcyjnych rabatów i niespodzianek przygotowałyśmy dla Was kilka nowości. Znany i lubiany przez Was model fartuszka kosmetycznego SPA 9 będziecie mogły kupić w nowych kolorach – aqua i granacie. Nie zabraknie także uniformów kosmetycznych, które na stałe zagościły w naszej ofercie – klasycznego uniformu SPA 10 w kolorze amarantowym czy też sukienek kosmetycznych.

Fartuszek Miss Vena, który jest naszym numerem jeden wśród wiązanych uniformów, to świetna propozycja dla salonów fryzjerskich. Materiał nie odbarwia się, a co najważniejsze – jest wygodny i posiada dużą przednią kieszonkę na umieszczenie klamerek do włosów, nożyczek lub degażówek. Jest praktyczny i niezwykle kobiecy, a z bawełnianą koszulką tworzy elegancki i zgodny z trendami na 2018 rok zestaw.

Pamiętajcie, aby dołączyć również do naszej grupy Klubu Pięknej W Pracy na Facebooku, gdzie możecie dowiedzieć się znacznie szybciej o planowanych nowościach, które pojawią się w sprzedaży oraz promocjach dedykowanych tylko naszym Klubowiczkom: http://bit.ly/2n3F8u5

Mamy dobrą wiadomość dla Panów kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej – męska odzież kosmetyczna i medyczna również zagości na naszym stoisku.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Pawilon 6 na parterze

Sektor: C

Stoisko: 77

Leave a Reply